Strona G��wna
Szukaj:   
abc     o nas     login
Wzmocnij POWER - wyjd¼ na rower

USA Rocky Moutains National Park

panoramka Golden Gate, w dali centrum San Francisco

Ta wyprawa była inna niż wszystkie. Właściwie kilka dni na rowerze pretenduje raczej do miana wycieczki, jednak 10 tysięcy kilometrów od domu, po drugiej stronie świata nie można nie nazwać wyprawą.

Przez tydzieñ samotnie zwiedzałem Rocky Moutains National Park oraz jego okolice, później odwiedziłem Yosemite National Park, San Francisco oraz pagórki przy San Jose. Przejechałem Old Fall River Road docierając do schroniska Alpine Center na wysokości 3600 m i Trail Ridge Road gdzie wysokość przekroczyła 3700 m a droga ciągnęła się po szczytach gór. Wszedłem także na najwyższą górę parku - Long's Peak (4345m).

W Yosemite zobaczyłem wodospady bez wody, wyschnięte rzeki i jeziora oraz ośnieżone góry Sierra Nevada. To tylko maleñki ułamek z tego co można zobaczyć w tym ogromnym kraju. Na rowerze przejechałem 600 km w osiem dni.

Krótka statystyka:
 Uczestnicy: Marek Feszczuk
 Czas trwania: 2-8 i 14-15 sierpnia 2004
 Długość trasy: 500+100 km
 Średnio: 75km/dzieñ

Skomentuj >>

no ladnie:)~borasca0107
Po dluuuugim czasie znow trafilam do kola roweru i co widze - fajne fotki z mojej polkuli!! Marku! Wielka szkoda, ze nie udalo mi sie dolaczyc... grr ... [dalej]2006-06-12 20:25
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i publikowanie tylko na zasadach
określionych przez redakcję Koła Roweru >>zobacz.
strona główna |  index

0.02984 sek.  optima cennik